لوگو انجمن زنان
Home » تخفیف ثبت نام در کنگره ایزوگ برای اعضای انجمن
۱ دقیقه
انجمن-زنان-ایران

تخفیف ثبت نام در کنگره ایزوگ برای اعضای انجمن

کنگره-ایزوک

📌به اطلاع اعضای محترم انجمن می رساند: کنگره ی جهانی ایزوگ بصورت هیبرید و به مدت سه روز از 18-16 سپتامبر مطابق با 27-25 مهر ماه ۱۴۰۱ برگزار می گردد. ثبت نام تا قبل از ۱۸ جولای برابر ۲۷ تیرماه با هزینه های بسیار پایین تر امکانپذیر است. علاوه بر این شرکت کنندگان ایرانی میتوانند از تخفیف ویژه ی شهروندان کشورهای متوسط درآمد استفاده کنند.
قابل ذکر است که دریافت کد تخفیف ۱۰ درصد علاوه بر موارد فوق که معمولا یک هفته قبل از اتمام مهلت early bird registration از طرف ایزوگ در اختیار انجمن قرار میگیرد، منوط به عضویت در انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران می باشد.

Join us at ISUOG’s three-day hybrid World Congress! 45+ hours of lectures and masterclasses from 100+ leading experts from across the globe. Book before 18 July for Early Bird pricing: www.isuog.org/worldcongress #ISUOG22 #loveultrasound #ISUOG

@isuog
@solmaz__piri
@irsuog

لینک ثبت نام در کنگره ایزوگ:

https://www.isuog.org/events/isuog-world-congress-2022/registration.html

لوگو انجمن زنان

انجمن زنان و زایمان ایران

انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران انجمنی است صنفی، علمی، غیرسیاسی و غیر انتفاعی که در جهت ارتقا سطح علمی متخصصین زنان و مامایی و نازایی کشور فعالیت میکند. این انجمن از سال ۱۳۸۱ به طور رسمی به ثبت رسیده است و تا کنون پنج دوره انتخابات برگزار نموده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 2 =