جهت شرکت در انتخابات الکترونیک انجمن متخصصین زنان و زایمان، عضویت و درخواست کاندیداتوری، لطفا از طریق سایت ima-net.ir اقدام نمائید

جهت شرکت در انتخابات الکترونیک انجمن متخصصین زنان و زایمان، عضویت و درخواست کاندیداتوری، لطفا از طریق سایت ima-net.ir اقدام نمائید

عضو محترم انجمن علمی متخصصین زنان و زایمان

طبق آخرین بخشنامه از طرف وزارت بهداشت، می بایست انتخابات هیئت مدیره آتی انجمن، به صورت الکترونیکی برگزار گردد. جهت عضویت در انجمن، کاندید شدن یا رای دادن در انتخابات الکترونیکی، هر یک از اعضا می بایست عضو سامانه انتخابات الکترونیک انجمن های علمی گروه پزشکی شوند. جهت شرکت حداکثری متخصصین زنان حق عضویت تا زمان انتخابات رایگان میباشد.

طریقه ثبت نام:

1.ورود به آدرس ima-net.ir

2.کلیک روی گزینه ثبت نام عضو جدید در سامانه

3.ثبت کدملی

4.ثبت کامل اطلاعات (ایمیل و شماره موبایل خود را اعتبار سنجی کنید)

5. از منوی “عضویت در انجمن ها”، “انجمن های پیشنهادی برای عضویت” را انتخاب و درخواست خود را به انجمن ارسال نمائید.

6- اعضای محترم در حفظ و نگهداری رمز ورود خود کوشا باشید زیرا در روز انتخابات امکان تغییر رمز ورود امکان پذیر نمی باشد.

همکار گرامی چنانچه جهت عضویت در سامانه دچار مشکل هستید یا بعد از یک هفته هنوز عضویت شما توسط انجمن متخصصین زنان و زایمان تائید نشده با شماره تلفن های انجمن 88309564 –  88309565  از ساعت 9 صبح الی 14 تماس بگیرید.

با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران انجمنی است صنفی، علمی، غیرسیاسی و غیر انتفاعی که در جهت ارتقا سطح علمی متخصصین زنان و زایمان و نازایی کشور فعالیت میکند. این انجمن از سال ۱۳۸۱ به طور رسمی به ثبت رسیده است و تا کنون پنج دوره انتخابات برگزار نموده است.

لینک های مرتبط

© کپی رایت ۱۴۰۳-۱۴۰۲ توسط تیم طراحی فروزنده آسمان یزد