پیام نوروزی ریاست انجمن علمی متخصصین زنان و زایمان ایران

ای که نامت در جهان آغاز شد
دفتر ماهم بنامت باز شد
اساتید گرانقدر همکاران عزیز
متخصصین محترم زنان و زایمان
فرا رسیدن بهار طبیعت و شروع سال نو را به همه شما تبریک عرض می کنیم.
شما که نوید بخش آغاز زندگی هستید!
شما که رسالت سنگین حفظ و ارتقای سلامت دختران و مادران و زنان که زیربنای سلامت خانواده و جامعه است را بر دوش گرفتید و از اسایش و رفاه خود میگذرید تا از رنج دیگران بکاهید.
شما که دستان اعجازگرتان هنرمندانه علم را به خدمت می گیرند تا در بخش های مختلف طب از جراحی سرطانهای پیشرفته زنان، اندومتریوز و غیره تا جراحی های رایج حوزه بارداری و تا ژرف ترین لایه های بهره گیری از تکنولوژی های نوین لاپاروسکوپی و غیره، افتخار آفرینی کرده تاجایگاه این رشته تخصصی جراحی و نام جراحان متخصص زنان و زایمان ایران روز به روز در مرتبه والاتر و بالاتری در عرصه های مختلف بین المللی قرار گیرد.
شما که دراین روزهای ناخوش جمعیتی، با حضور پررنگ تان در اجرای صحیح سیاست های جوانی جمعیتی و فرزنداوری بعنوان متولیان اصلی عرصه سلامت مادر و جنین، نقشی اساسی و تاثیرگذار در خروج کشور از چاله جمعیتی و بحران پیش رو دارید!

همکاران عزیز
اعضای هیئت مدیره انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران در سالی که گذشت تلاش های زیادی در راستای تحقق اهدافی که برشمرده بودند، داشتند
می دانیم که مشکلات و موانع کم نیستند، راه طولانی است و مسیر ناهموار …
اما …
رمز عبور از مشکلات و چالش های موجود، تحکیم فضای همدلی و همراهی بین همه اعضا از اساتید پیشکسوت که ستونهای استوار و محکم این رشته هستند تا متخصصین جوان و غیره در جای جای کشور است.
مصمم تر از قبل بر این باوریم که با همراهی شما همکاران عزیز که صاحبان اندیشه اید و نوید بخش هر آغاز، مشکلات را یک به یک کنار خواهیم زد و در بیکران رنگ و نور و امید، بالندگی و اوج را در دنیای کاری مان به تماشا خواهیم نشست.

سال نو مبارک و خجسته باد!

دکتر سودابه کاظمی اسکی

رئیس هیئت مدیره انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران انجمنی است صنفی، علمی، غیرسیاسی و غیر انتفاعی که در جهت ارتقا سطح علمی متخصصین زنان و زایمان و نازایی کشور فعالیت میکند. این انجمن از سال ۱۳۸۱ به طور رسمی به ثبت رسیده است و تا کنون پنج دوره انتخابات برگزار نموده است.

لینک های مرتبط

© کپی رایت ۱۴۰۳-۱۴۰۲ توسط تیم طراحی فروزنده آسمان یزد