عضویت انجمن علمی متخصصین زنان و زایمان ایران در سازمان بین‌المللی سینوو

در راستای گسترش همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی، انجمن علمی متخصصین زنان و زایمان ایران با پذیرش سند عضویت سازمان بین‌المللی سینوو به خانواده بزرگ این شبکه بین‌المللی علمی و دانشگاهی پیوست.

به گزارش روابط عمومی شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام، انجمن علمی متخصصین زنان و زایمان ایران – نایگو – انجمنی صنفی، علمی، غیرسیاسی و غیرانتفاعی است که در جهت ارتقاء سطح علمی متخصصین زنان و زایمان و نازایی ایران فعالیت می‌‎کند.

افزایش جایگاه علمی و دستیابی به آخرین تکنولوژی درمان همراه با مطالعات و تحقیقات و آشنایی و آموزش عمومی و گسترش علمی و نیز دعوت از اساتید و متخصصین ایرانی و بین المللی در راستای ایجاد شناخت بیشتر و پیشرفت در زمینه زنان و مامایی و نازایی، رویکرد بنیادین این انجمن علمی است.

گفتنی است سازمان بین‌المللی سینوو با بَرنام شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام یکی از شبکه‌های وابسته به – کامستک – کمیته دائمی همکاری‌های علمی و فناوری کشورهای هم‌پیمان در سازمان همکاری‌های اسلامی است که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران میزبانی از آن را بر عهده دارد. این سازمان بین‌المللی، پایگاهی سرشار از دانایی و توانایی است که با آرمان دادگری، ژرفایش و پایایی دانش و اندیشه‌ و توانمندسازی آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و مهارتی جهان اسلام، در گسترش آموزش‌عالی همگانی استوار بر فناوری هوشمند می‌کوشد.

🔹 The National Association of Iranian Gynecologists and Obstetricians is the CINVU International Organization’s Newest Member

https://cinvu.net/en/p/1873

🔸 عضویت انجمن علمی متخصصین زنان و زایمان ایران در سازمان بین‌المللی سینوو

https://cinvu.net/fa/p/2559

🔹 L’Association Nationale des Gynécologues et Obstétriciens Iraniens est le plus récent membre de l’Organisation Internationale CINVU

https://cinvu.net/fr/p/1952

🔸 الرابطة الوطنية لأطباء النساء والتوليد الإيرانيين هي أحدث عضو في منظمة سينوو الدولية

https://cinvu.net/ar/p/1967

🌐 CINVU.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران انجمنی است صنفی، علمی، غیرسیاسی و غیر انتفاعی که در جهت ارتقا سطح علمی متخصصین زنان و زایمان و نازایی کشور فعالیت میکند. این انجمن از سال ۱۳۸۱ به طور رسمی به ثبت رسیده است و تا کنون پنج دوره انتخابات برگزار نموده است.

لینک های مرتبط

© کپی رایت ۱۴۰۳-۱۴۰۲ توسط تیم طراحی فروزنده آسمان یزد